KIT - predná lyžica John Deere Ground Force

Kód: ASGI0257VBY
Novinka
Neohodnotené
€132
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Kit na doplnenie prednej lyžice na autíčko Ground Force John Deere. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete posunúť hranice zábavy vašich malých traktoristov? S naším Kitom na doplnenie prednej lyžice pre autíčko Ground Force John Deere to zvládnete ľahko a rýchlo! Tento kit umožňuje úžasné vylepšenie detského autíčka Ground Force, ktoré sa stane ešte realitickejším a zábavnejším pre vaše ratolesti.

Súčasťou kitu je predná lyžica, ktorá je známa z autíčka Ground Loader. Týmto doplnkom získate možnosť simulovať skutočné práce na farme alebo v záhrade, čím vaše deti prežijú neuveriteľné dobrodružstvá pri hrátkach vonku. Predná lyžica je navrhnutá tak, aby bola odolná a spoľahlivá, čo zabezpečuje dlhú životnosť aj pri intenzívnom hraní.

Montáž tohto kitu je jednoduchá a intuitívna, čo znamená, že môžete začať s hraním v priebehu niekoľkých minút. Stačí ho jednoducho pripojiť k detskému autíčku Ground Force John Deere a vaše deti môžu začať objavovať svet fantázie a dobrodružstva!

Neváhajte a spravte zo svojho autíčka Ground Force John Deere kompletné zážitkové centrum pre vaše deti s naším Kitom na doplnenie prednej lyžice. Buďte súčasťou ich nekonečných dobrodružstiev a podporujte ich kreativitu a aktívny životný štýl už dnes!

Dodatočné parametre

Kategória: Vlečky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg