HQ4 HYDRA 350

Kód: 117577
Neohodnotené
€299
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto modely kite sú určené pre tých ktorý sa rozhodli vstúpiť do sveta kitingu. Sú použiteľné pre všetky druhy kite sportu ako sú: kiteboarding, snowkiting, landkiting Je to, keď použijeme automobilovú terminológiu, SUV kite.
Pri kiteboardingu je to prvý kite na trhu, ktorý Vám umožní bezproblémový a jednoduchý štart z vody, ktorý ocenia najmä začiatočníci.
Kite má systém uzatvorených komôr spätnými ventilmi, aby neunikol vzduch, vďaka ktorým sa udrží na vode v prípade pádu. Na suchu je to v pohode, treba si bezpodmienečne prečítať upozornenie na konci popisu tohto kite.

Bránia vám v plnohodnotnom kitingu preplnené pláže? Vzlietnite s Hydrou priamo vo vode! Hydra je unikátny kite, špeciálne navrhnutý pre vzlet a pristátie vo vode. Revolučná technológia s uzavretými bunkami umožňuje vzlet a pristátie na vode ľahko a bezpečne. Systém jednosmerného prieduchu a vodotesný zips bránia zaplaveniu kitu vodou. Hydra funguje rovnako dobre aj na súši a generuje dostatočnú silu na to aby vás vytiahla na hladinu. Bezpečnostný systém tretieho lana v prípade potreby umožňuje kite kedykoľvek okamžite uzemniť, takže sa môžete sústrediť na učenie nových techník a získavanie skúseností.

Príslušenstvo: Control Bar, šnúry 100% dyneema, Safety Leash, Big Zipper batoh, návodKite má extrémne stabilný profil, bezpečnostný trojlanový systém s integrovaným schock- absorberom, Na prednej hrane tohto kite sú dva otvory so spätnými ventilmi ktoré zabraňujú ,,vyfučaniu“ vzduchu a ,,poskladaniu sa“ tohto kite, vďaka čom sa udrží na vode. Samozrejmosťou je aj prítomnosť Safety Leash, poistný popruh, na zápästie. Toto sú základné kamene tohto jedinečného konceptu na trhu.
Na zadnej strane tohto kite sa nachádza otvor, ktorý je poistený zipsom, a slúži zase na vypustenie vzduchu pri balení kitu. Na okrajoch kite- šarkana sú otvory uzavreté suchým zipsom ktorými môžete prípadné nečistoty odstrániť.
Dôležité upozornenie!!
Zabráňte tomu, aby kite Hydra v rýchlosti narazil na zem. Keďže je natlačený vzduchom, ktorý sa v kite udrží a nevyfučí, vďaka špeciálnym ventilom,a pri náraze na zem sa môže kite roztrhnúť a poškodiť. Nastane ten istý efekt, ako keď nafúkame vrecúško, uzavrieme ho a úderom o ruku sa roztrhne. V prípade že Vám takýto pád hrozí okamžite uvoľnite Control Bar, kite stratí odpor vetra a dosadne na zem ako voľne plápolajúca plachta. Kite Vám zostane na poistnom Safety Leash, ktoré máte uviazané na zápästí.
Zabránite tým vážnemu poškodeniu-roztrhnutiu vzduchových komôr!!!

Kite Hydra 350 R2F

Typ kite: ťažný, 3-line drak
Druh: 15 komorový kite
Použitie: landkiting, snowkiting, powerkiting
Rozmery: 355 x 125 cm 
Rozsah vetra: 2 - 5 Bft / 6 - 34 kmh

Materiál plachta: Spinnaker
Set obsahuje: samotný kite, ovládacie šnúry 3 x 20m Dyneema 220kp, Control Bar 50 cm , batoh, návod na ovládanie draka