TOVAR V AKCII

naša cena 189,00 EUR
skladom
naša cena 99,00 EUR
skladom
naša cena 99,00 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

KONTAKTY

SAMBA LIGHTING SYSTEMS spol. s r.o
Hattalova 4
83103 Bratislava
tel: +421 905 620 751
office(a)samba.sk
IČO: 11648562
DIČ: 1020181536

NOVINKY

arr315.03.2013V prípade akýchkoľvek problémov nás kontaktujte na servis@samba.sk...

O nás
Vitajte v našom novom eshope

poločnosť Samba Lighting System® ponúka produkty pre vianočnú výzdobu

Samba Lighting System® pôsobí na trhu s Vianočnými dekoráciami a svetelnými dekoráciami od roku 1994. Zaoberá sa dovozom, tvorbou a predajom produktov: vianočný had a svetelný had, vianočné dekorácie,svetelné dekorácie avianočné ozdoby , vianočné závesy, svetelné závesy, vianočné girlandy, svetelné girlandy, vianočné káble, svetelné káble, vianočné cencúle, svetelné cencúle (icicle), vianočné gule, čečinové vianočné girlandy a vianočné stromy z umelého ihličia, efekt Snowfall – Sneženie, Snowball, Exaball a rôzne vianočné osvetleniealebo vianočné svietidlá, ako svetelný had, alebo svetelná hadica a pod. V našej ponuke nechýbajú samozrejmeprodukty s technológiou LED ako: LED svetelný had, LED svetelná hadica, LED svetelný záves, LED svetelné girlandy, LED svetelné Icicle, alebo po slovensky LED svetelné cencúle, LED kábel a už vyššie spomínané produkty Snowfall, Sneženie, Exaball, Snowball sú osadené výlučne LED.

Naša spoločnosť počas doby pôsobenia vyhrala viacero významných konkurzov orientovaných na vianočnú výzdobu, vianočné dekorácie a svetelnú výzdobu v Bratislave ako aj v mnohých iných mestách na Slovenku i v Českej republike.

Portfólio spoločnosti, produkty vianočnej výzdoby

Naša firma Vám ponúka vianočnú svetelnú výzdobu ulíc, námestí, budov, parkov, vianočných stromov (od tých najmenších až po tie najväčšie stromy na námestiach) pomocou rôznych produktov pre vianočné dekorácie, ako napríklad vianočné svetelné motívy, vianočné závesy, vianočné girlandy, vianočné hadice, svetelné cencúle – icicle. Štandardné motívy je možné prispôsobiť podľa potreby (rozmery, spôsob úchytu, farebnosť, tvar), prípadne je možné vyrobiť úplne nové vianočné motívy podľa Vášho želania. Ďalej ponúkame rôzne svetelné girlandy, svetelné závesy, svetelné káble aj s rôznymi efektami, výrobky z umelého ihličia, plastové gule, ozdobné mašle rôznych veľkostí, prípadne aj samotný materiál pre výrobu vlastných vianočných svetelných dekorácií

Vzhľadom na to, že zväčša ide o produkty vyrábané "na zákazku", je nevyhnutný určitý čas (cca 1-3 týždne ) na výrobu a následnú distribúciu (prípadne montáž). Preto Vás prosíme, aby ste sa na nás obrátili včas, najmä v prípade špeciálnych požiadaviek ktoré má spľnať naša vianočná výzdoba.

ZDBhZG